Újabb mobilitási pályázat az Eötvösben

Iskolánk a Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI 22 308 euró támogatást nyert az Erasmus + az Európai Unió oktatást, képzést, ifjúságügyet és sportot támogató programja keretében. Az Egysült Királysággal, Észak-Macedóniával, Olaszországgal és Törökországgal együttműködve valósítjuk meg a „SySTEM of Water” témában készült mobilitási programot. Lehetőségünk lesz pedagógusainkat és tanulóinkat az angol Northamptonba, az olasz Cataniaba, az észak macedón Szkopjébe, valamint a török Mersinbe utaztatni 2020 és 2022 között. A pályázat 8 pedagógus és 12 diák mobiltásra nyert támogatást.

A pályázat alapvető célja felhívni a figyelmet Földünk vízkészletének sebezhetőségére, végességére.