Eötvös József Alapítvány

Az Eötvös József Alapítvány az alapító okiratban megjelölt célok elérését szolgáló közhasznú tevékenységet végez.
Alapítványunk rendszeres költségvetési támogatásban nem részesül.
Tevékenységünket a szülői közösség, magánszemélyek, vállalkozók önkéntes hozzájárulásának, adományainak összegéből finanszírozzuk.
Fő bevételi forrásunk a minden évben megrendezésre kerülő alapítványi bál, illetve az SZJA 1%-ok felajánlásából befolyt pénzösszeg.
Évente változó a bevételünk, ezért kiadásaink előre csak korlátozottan tervezhetőek, de minden évben biztosítjuk az alapítvány céljaiban megfogalmazottak szerint a számítástechnikai eszközök fejlesztését, karbantartását; új audiovizuális eszközök vásárlásával az idegen nyelv és az informatika tantárgy korszerű iskolai oktatás színvonalának emelését.
Fő céljaink közé tartozik azon tanulók jutalmazása, akik valamilyen területen kimagasló eredményt érnek el.
Köszönjük eddigi és jövőbeni támogatásukat!

Adószám:        19126119-1-09

Számlaszám:     Polgári Takarékszövetkezet